Produkter: A -Ö


Bostik AB    
Strandbadsvägen 22, Box 903
251 09 Helsingborg

Tel: 042-19 50 00
E-mail: info.se@bostik.com
Order mailas till order.se@bostik.com

Ordertelefonen öppet från 07:00 till 16:30.

För administrativa frågor går det bra att maila respektive ansvarig nedan.

CEO Northern Europe
Robert Massey
robert.massey@bostik.com 
CFO & HR Director 
Monica Nevby 
monica.nevby@bostik.com 
Production Director Helsingborg
Rikard Norrhede
rikard.norrhede@bostik.com
Quality Manager & Product Safety
Lotta Lindqvist
lotta.lindqvist@bostik.com
Commercial Manager Contracting 
Marcus Ek 
marcus.ek@bostik.com 
Health, Safety & Environment Manager
Carina Hviid
carina.hviid@bostik.com
Commercial Manager Retail 
Richard Svensson 
richard.svensson@bostik.com
Supply Chain Manager 
Jimmy Wikhäll 
jimmy.wikhall@bostik.com
HR Manager 
Carina Scharff 
carina.scharff@bostik.com
IT Manager 
Peter Nordqvist
peter.nordqvist@bostik.com
IT support Hardware 
Goran Durkic 
goran.durkic@bostik.com
Customer Service & Export Sales manager 
Eva Wennberg
eva.wennberg@bostik.com 
Customer Service / Ordermottagning, 
042-19 50 50

Teknisk Service 
042-19 50 00 (växel)